Чергова робоча зустріч з представниками органів місцевого самоврядування, споживачами та суб’єктами господарювання

 

Для запровадження ефективного механізму взаємодії у сфері захисту прав споживачів з органами місцевого самоврядування, формування свідомої та відповідальної споживацької поведінки, розширення розуміння продавцем  (виробником, виконавцем) та споживачем своїх прав і обов’язків, Головне управління Держпродспоживслужби в Рівненській області, зокрема управління захисту прав споживачів та контролю за регульованими цінами, продовжує проведення зустрічей з представниками органів місцевого самоврядування.

Так, 26.06.2024 фахівцями Головного управління Держпродспоживслужби в Рівненській області проведено обговорення співпраці з колективом Степанської територіальної громади.

На цьому заході працівники Головного управління довели до відома споживачів та суб’єктів господарювання інформацію про вимоги законодавства у сферах захисту прав споживачів, державної дисципліни цін. Слухачам заходу було надано відповіді на поставлені ними питання. Після завершення заходу надавалась індивідуальна консультація суб’єктам господарювання стосовно законодавчих вимог під час здійснення ними господарської діяльності по конкретному напрямку діяльності.