Черговий інформаційний захід в Рівненському центрі професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості з навчання для слухачів на тему: «Реалізація норм законодавства про захист прав споживачів у своїй майбутній професії»

 

13 червня 2024 року працівники управління захисту прав споживачів та контролю за регульованими цінами Головного управління Держпродспоживслужби в Рівненській області провели навчання для слухачів які проходять професійну підготовку,перепідготовку,підвищення кваліфікації в Рівненському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості на тему: «Реалізація норм законодавства про захист прав споживачів у своїй майбутній професії».

Під час навчання розглянули такі питання:

  1. Особливості застосування норм законодавства про захист прав споживачів в майбутній професії для слухачів курсу: «Косметолог», «Косметик», «Манікюрник», «Перукар».
  2. Застосування норм законодавства про захист прав споживачів у повсякденному житті.

Учасникам навчання роз’яснено норми Закону України «Про захист прав споживачів», норми регуляторних актів у сфері торгівлі, робіт та послуг.

По закінченню навчання працівники відділу контролю у сфері торгівлі, робіт та послуг управління захисту прав споживачів та контролю за регульованими цінами надали відповіді на питання слухачів.