Прийнято участь в тренінгу!

 

Спеціалістами відділу ринкового та метрологічного нагляду управління захисту прав споживачів та контролю за регульованими цінами Головного управління Держпродспоживслужби в Рівненській області прийнято участь в тренінгу на тему: «Нові вимоги Регламенту (ЄС) 2019/1020».

Дана подія відбувалась в рамках українсько-німецького проекту технічного співробітництва «Використання та імплементація Угоди про асоціацію Україна-ЄС у сфері торгівлі» з метою підтримки української національної інфраструктури якості у підготовці Угоди про оцінку відповідності та прийнятність промислових товарів німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH та Британським інститутом стандартів (BSI).

Спеціалісти прослухали інформацію щодо міжнародного досвіду у сфері побудови державного ринкового нагляду і контролю нехарчової продукції в країнах ЄС, отримали практичні поради щодо створення електронного інтерфейсу між органами ринкового нагляду та митними органами для здійснення контролю продукції, імплементації Регламенту (ЄС) 2021/2248, проведення онлайн-перевірок продукції органами ринкового нагляду та відбору зразків продукції відповідно до вимог ЄС, а також методології оцінки ризиків.

Наголошуємо, якщо Вам, як суб’єкту господарювання необхідно отримати консультацію щодо дії Закону України «Про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції», Ви можете звернутися до  управління захисту прав споживачів та контролю за регульованими цінами Головного управління Держпродспоживслужби в Рівненській області за адресою м. Рівне, вул. Поповича, 65А (зупинка громадського транспорту «Боярка»), телефон: 62-85-72, 63-15-55.