Інформаційна довідка про результати цінових спостережень

 

Спеціалістами Головного управління Держпродспоживслужби в Рівненській області систематично проводяться цінові спостереження на товари, щодо яких державою запроваджено державне регулювання.

Так, протягом 2022 року та з січня 2023 року по 30 червня 2023 включно, моніторинг здійснювався на соціально значущі товари згідно переліку, затвердженого Постановою №341 від 22.04.2020 «Про заходи щодо стабілізації цін на товари, що мають істотну соціальну значущість, товари протиепідемічного призначення». З 01.07.2023, відповідно до Постанови №650 від 19.06.2023 «Про регулювання цін на окремі види продовольчих товарів та забезпечення стабільної роботи виробників продовольства в умовах воєнного стану», цінові спостереження проводяться на наступні товари борошно пшеничне вищого сорту, молоко пастеризоване жирністю 2,5 відсотка (у плівці), хліб житньо-пшеничний, яйця курячі категорії С1, птиця (тушки курячі, четвертини тушки курячої), батон та олія соняшникова рафінована.

Окрім цього, відповідно до Постанови № 223 від 06.03.2022 «Про внесення зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 25 грудня 1996 р. № 1548», на період воєнного стану, введеного Указом Президента України від 24 лютого 2022 р. № 64 “Про введення воєнного стану в Україні”, обласні військові адміністрації разом з Національною поліцією, Державною службою з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, забезпечують контроль за встановленням суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі цін на такі товари: борошно пшеничне, макаронні вироби, батон, хліб, крупа гречана, крупа вівсяна, свинина, яловичина, птиця (тушки курячі), молоко, масло вершкове, сметана, яйця курячі, олія соняшникова, цукор кристалічний, капуста білокачанна, цибуля ріпчаста, буряк, морква, картопля, етанол (розчин 96%), нестероїдні протизапальні лікарські засоби вітчизняні, антибактеріальні лікарські засоби вітчизняні, бензин (марки А-92, А-95), дизельне пальне, газ скраплений для автомобілів.

За результатом проведеної роботи встановлено наступне:

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Завантажити [243.57 KB]