Щодо готовності закладів освіти Рівненської області до нового 2023-2024 навчального року

 

Головне управління Держпродспоживслужби в Рівненській області повідомляє, що у новому навчальному році в області будуть функціонувати 523 заклади загальної середньої освіти, серед них 484 заклади – за очною і змішаною системою навчання та 39 – дистанційною. Буде відкрито також 469 закладів дошкільної освіти, із яких працюватимуть очно і змішано 402 та дистанційно 67 закладів. За очною системою будуть функціонувати 28 закладів професійно-технічної освіти, 11 закладів дистанційно. 12 закладів обласного підпорядкування планують працювати за очною системою.

Станом на 25.08.2023 року спеціалістами управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства в складі робочих комісій обстежено 508 освітніх закладів, в тому числі 301 загальноосвітня школа, 183 заклади дошкільної освіти, 14 ПТУ та 12 закладів обласного підпорядкування.

За результатами комісійних оглядів порушення вимог санітарного законодавства виявлені в 40 освітніх закладах.

За результатами оглядів керівникам закладів, територіальних громад та в департамент освіти направлені листи з пропозиціями щодо усунення виявлених недоліків та проведення заходів по покращенню стану освітніх закладів.

Комісійні обстеження щодо готовності освітніх закладів до початку нового навчального року продовжуються.