Оздоровлення та відпочинок на Рівненщині

 

З метою створення належних та безпечних умов оздоровлення та відпочинку дітей на Рівненщині, Головним управлінням Держпродспоживслужби в Рівненській області проведено ряд заходів.

Керівникам позаміських стаціонарних закладів оздоровлення та відпочинку надіслані плани-завдання по підготовці матеріально-технічної бази  та створення умов, спрямованих на  збереження і зміцнення здоров’я дітей,  попередження спалахів гострих інфекційних хвороб  і харчових отруєнь.

Підготовлені інформаційні листи до органів управління освітою об’єднаних територіальних громад  Рівненщини  з переліком рекомендацій для  належної підготовки  до початку роботи таборів з денним перебуванням на базі закладів загальної середньої освіти.

З 3 по 20 червня 2024 року у області планують функціонувати 37 таборів  з денним перебуванням на базі закладів загальної середньої освіти: 6 – у  Радивилівській та 31 – у  Рівненській територіальних громадах.  Такими послугами планується охопити 7000 здобувачів освіти.

Спеціалісти держпродспоживслужби області прийняли участь у комісійних перевірках, організованих органами управління освітою об’єднаних територіальних громад. Усі 37 закладів є готовими до  початку роботи.

Керівники позаміських стаціонарних закладів оздоровлення і відпочинку для дітей  не звертались із заявами на проведення обстежень до початку їх роботи влітку 2024 року. Очевидно, такі заклади не планують працювати в умовах дії воєнного стану в Україні.

Вараським районним управлінням Головного управління Держпродспоживслужби в Рівненській області проведено  обстеження реабілітаційно – оздоровчого комплексу  «Біле озеро», заклад є готовим до роботи та починає функціонувати з першого дня літа.