АНОНС КРУГЛОГО СТОЛУ до ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ БЕЗ ТЮТЮНУ

 

У середу, 29 травня 2024 о 10:00 год. за адресою: м. Рівне, вул. 16 Липня, 38, 4-й поверх відбудеться Круглий стіл до Всесвітнього дня без тютюну.

Цей захід спрямований на підвищення обізнаності про небезпеку вживання тютюну та важливість відмови від нього назавжди. Метою цього заходу є:

  • Обговорення виконання Плану заходів з реалізації Стратегії з контролю над тютюном на 2021 – 2025 роки в Рівненській області згідно з розпорядженням голови облдержадміністрації від 02.04.2021 № 247.
  • Висвітлення вимог у сфері законодавства про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів та їх шкідливого впливу на здоров’я населення.
  • Розгляд відповідальності за порушення законодавства про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів та їх шкідливого впливу на здоров’я населення, передбаченої ст. 20 Закону України «Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів та їх шкідливого впливу на здоров’я населення»
  • Обговорення проведення позапланових заходів державного нагляду (контролю) у сфері законодавства про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів та їх шкідливого впливу на здоров’я населення на період воєнного стану.

До участі запрошені:

Олег ВІВСЯННИК – директор департаменту цивільного захисту та охорони здоров’я населення РОДА

Оксана НЕМКОВИЧ – заступник начальника Головного управління Держпродспоживслужби в Рівненській області;

Валентина АНДРУСЕНКО – головна спеціалістка сектору контролю за рекламою, дотриманням антитютюнового законодавства та пробірного контролю Головного управління Держпродспоживслужби в Рівненській області;

Ілля ФІЛІПЧЕНКО – заступник директора КП «Обласний інформаційно-аналітичний центр медичної статистики» РОР;

Олександр БЕДИК – Командир роти #1 Управління патрульної поліції в Рівненській області Департаменту патрульної поліції;

Тамара БАЛАУШКО – головний спеціаліст департаменту освіти і науки РОДА;

Наталія ЧИГИР – заступник начальника управління – начальник відділу у справах молоді та національно-патріотичного виховання управління у справах молоді та спорту РОДА;

Олена ГАШОВСЬКА  – заступник генерального директора  ДУ “Рівненський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України”;

Наталія ФЕСОВЕЦЬ – регіональний координатор Україно-швейцарського проекту “Діємо для здоров’я”.