Контролюємо якість води

 

Спеціалістами Сарненського районного управління Головного Управління Держпродспоживслужби в Рівненський області 25.04.2024 року було проведено моніторингове відвідування КП «Рокитневодоканал». Приводом для проведення заходу став незадовільний аналіз результатів відомчого лабораторного контролю якості питної води КП «Рокитневодоканал», так як було виявлено перевищення гранично допустимої концентрації заліза загального, що не відповідає вимогам ДСанПіНу 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною» за санітарно-хімічними показниками.

На думку спеціалістів, ймовірною причиною підвищеного вмісту заліза є недостатньо ефективна робота станції знезалізнення.

З метою приведення показників якості води до вимог санітарного законодавства, спеціалістами Держпродспоживслужби було надано рекомендації щодо доведення стану питного водопостачання до належних вимог, зокрема, налагодження ефективної роботи станції знезалізнення.

Також було надано консультацію щодо проведення заходів у паводковий період.

Разом зі спеціалістами Держпродспоживслужби у заході приймали участь голова  Рокитнівської селищної ради та начальник  КП «Рокитневодоканал».