Проведено навчання з керівниками закладів освіти

 

25 квітня 2024 року департаментом освіти і науки облдержадміністрації на базі Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти проведено навчання та перевірку знань з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності керівників органів управління освітою сільських, селищних, міських рад, директорів, заступників директорів закладів загальної середньої, позашкільної освіти, керівників закладів професійної (професійно-технічної ) освіти.

У навчанні прийняла участь головний спеціаліст відділу санітарно-епідеміологічного нагляду та організації розслідування спалахів  управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Головного управління Держпродспоживслужби в Рівненській області Тетяна МАМЧУР.

Тема лекції : «Гігієна навчання та праці. Медичні огляди. Профілактика отруєнь та професійних захворювань».

Розглянуто актуальні питання дотримання належного санітарно-гігієнічного режиму в освітніх закладах, застосування та виконання вимог чинної нормативно-правової документації, організації профілактичних та протиепідемічних заходів в організованих колективах.

Лекцію прослухали одночасно з аудиторією в онлайн – режимі більше 150 керівників та відповідальних спеціалістів закладів освіти.