Навчання для слухачів Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості на тему: «Реалізація норм законодавства про захист прав споживачів у своїй майбутній професії»

 

01 лютого 2024 року працівники  управління захисту прав споживачів та контролю за регульованими цінами Головного управління Держпродспоживслужби в Рівненській області Віра Ледньова, Оксана Ткачук та Володимир Рачинський  провели навчання для слухачів Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості на тему: «Реалізація норм законодавства про захист прав споживачів у своїй майбутній професії».

Організатор навчання: Головне управління Держпродспоживслужби в Рівненській області за сприяння Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

Під час навчання розглянули такі питання:

  1. Особливості застосування норм законодавства про захист прав споживачів в майбутній професії для слухачів курсу «Касир (на підприємстві, в установі, організації)».
  2. Особливості застосування норм законодавства про захист прав споживачів в майбутній професії для слухачів курсу «Швачка».
  3. Застосування норм законодавства про захист прав споживачів у повсякденному житті.

Учасникам навчання роз’яснено норми Закону України «Про захист прав споживачів», норми регуляторних актів у сфері торгівлі, робіт та послуг.

По закінченню навчання працівники відділу контролю у сфері торгівлі, робіт та послуг управління захисту прав споживачів та контролю за регульованими цінами надали відповіді на питання слухачів.