Засідання робочої групи по відстеженню шляхів розповсюдження фальсифікованих лікарських засобів, субстанцій ввезених на територію України

 

26 червеня 2023року відбулося засідання постійно діючої робочої групи по відстеженню шляхів розповсюдження фальсифікованих лікарських засобів, субстанцій, ввезених на територію України, руху використаного та списаного технологічного обладнання, що використовується для виробництва фальсифікованих лікарських засобів, за участю представника Головного управління Держпродспоживслужби у Рівненській області .

На засіданні були розглянуті проблемні питання виробництва та розповсюдження фальсифікованих лікарських засобів, що становить загрозу для життя і здоров’я населення, завдає значних збитків державі та легальним суб’єктам фармацевтичного ринку, а також було ознайомлено з новими нормативно-правовими актами, які набрали чинності в сфері регулювання цін на лікарські засоби.

Відділ контролю за регульованими цінами управління захисту прав споживачів та контролю за регульованими цінами Головного управління Держпродспоживслужби в Рівненській області постійно взаємодіє та співпрацює з контролюючими органами, які займаються проблемою боротьби з фальсифікованими лікарськими засобами.

Головне управління Держпродспоживслужби в Рівненській області закликає суб’єктів господарювання не допускати розповсюдження фальсифікованих лікарських засобів.

Нагадуємо, у випадку виявлення порушень законних прав та інтересів споживачів та виявлення завищення рівня цін на лікарські засоби, споживач маєте право звернутись до Головного управління Держпродспоживслужби в Рівненській області із письмовою скаргою за адресою: м. Рівне. вул. Малорівненська, 91 та на електронну адресу vetmed@rivneprod.gov.ua. На підставі обґрунтованих письмових звернень будуть проведені позапланові заходи контролю для встановлення фактів наявності/відсутності порушень державної дисципліни цін та, у випадку виявлення порушень, винних осіб буде притягнуто до відповідальності.