Проводитимуться перевірки на роздрібному ринку пального

 

Головне управління Держпродспоживслужби в Рівненській області повідомляє, що відповідно до доручення Прем’єр-міністра України за результатами наради, проведеної 07.05.2022, проводитимуться перевірки суб’єктів господарювання на роздрібному ринку пального щодо формування, встановлення та застосування державних регульованих цін.

Повідомляємо, що 5 травня 2022 року Міністерство економіки України оприлюднило середню вартість бензинів у розмірі 31,19 грн/літр та дизпалива – 35,63 грн/літр, від яких обчислюється гранична ціна реалізації пального на автозаправних станціях на початок травня.

З урахуванням граничних торгових націнок, максимальна ціна на звичайний бензин для його продажу через мережу АЗС не повинна перевищувати 37,69 грн/літр, на звичайне дизпаливо – 42,63 грн/літр.

Вартість преміального бензину не обмежується, якщо на заправці продається також “звичайне” пальне ( А-95, ДП). В іншому випадку, преміальні марки пального можна продавати з п’ятивідсотковою надбавкою до ціни “звичайного”, тобто  39,57грн/л – бензин та 44,76 грн/л – дизель.