Про заходи, проведені Головним управлінням Держпродспоживслужби в Рівненській області, з протидії поширення епідемії COVID-19  за період із 13.12 по 19.12.2021

 

За минулий тиждень спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Рівненській області в складі різних комісій та робочих груп обстежили 1576 об’єктів, із них 65 об’єктів охоплено позаплановими перевірками, 559 – в складі мобільних бригад із представниками Національної поліції, 952 – в складі комісій з органами влади та місцевого самоврядування або власні моніторинги Держпродспоживслужби.

На об’єктах нагляду було виявлено 402 порушення карантинних вимог.

Оглядами було охоплено такі групи об’єктів: продуктові магазини (491, із них 148 працювали з порушеннями); промислові магазини(465, із них 127 – з порушеннями); заклади громадського харчування (178, з порушеннями – 50); аптеки та оптики (140, з порушеннями – 19); перукарні та салони краси (74, з порушеннями – 10); навчально-виховні заклади (67, порушеннями – 9); агропродовольчі ринки (24, з порушенням – 10); офіси, поштові відділення, АЗС (137, з порушенням – 29).

По виявлених недоліках надавалися приписи та пропозиції (402) щодо негайного усунення порушень карантину, направлено 131 повідомлення в органи влади та 68 – в органи поліції.

При 65 позапланових перевірках складено 27 протоколів на штраф, із них: 21 – в продовольчих магазинах, 1 – в дошкільному навчальному закладі, 3- в закладах громадського харчування, 2 – в непродовольчих магазинах, .

Ще 53 протоколи складено представниками Національної поліції при спільних рейдах з представниками Держпродспоживслужби.

Активно проводилась санітарно-роз’яснювальна робота з населенням: За минулий тиждень розміщено 9 повідомлень в засобах масової інформації, надано 658 консультацій керівникам об’єктів та представниками бізнесу щодо роботи закладів в умовах карантину, роздано 268 санбюлетнів та інформаційних матеріалів, проведено 1550 бесід з фізичними та юридичними особами щодо профілактики коронавірусної інфекції.

Проведено 5 дезінфекцій громадських об’єктів та 47 дезінфекцій автомобілів.

Держпродспоживслужба Рівненщини продовжує роботу щодо активного спостереження за об’єктами нагляду щодо дотримання ними вимог протидії коронавірусній епідемії. Не зважаючи на те, що зараз в області діє «жовтий» період епідемічної небезпеки, карантинні обмеження не знято, тому в громадських місцях (магазинах, державних установах, транспорті) не забувайте використовувати засоби індивідуального захисту та частіше ретельно мийте руки з милом. Ці елементарні правила безпеки допоможуть зберегти здоров’я та попередити поширення епідемії.