Вивчайте, використовуйте та захищайте свої права…

 

На   базі   «Рівненської   міської  бібліотеки  мікрорайон  «Ювілейний»» (м. Рівне, вул. Корольова, буд. 4)  15 березня, у день святкування Всесвітнього дня  захисту прав споживачів,  для учнів 10 класу Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8 Рівненської міської ради (м. Рівне, вул. Князя Острозького, буд. 20) за участю працівників бібліотеки та представника Головного управління Держпродспоживслужби в Рівненській області проведено консультативно-роз’яснювальний захід: «Вивчайте, використовуйте та захищайте свої права…».

Школярі отримали відповіді на питання, як захистити свої права споживача при купівлі неякісного товару, отримання неякісної послуги відповідно до вимог законодавства про захист прав споживачів. Зустріч зі школярами проведено у формі діалогу. Слухачам роз’яснено вимоги Законів України: «Про захист прав споживачів», «Про рекламу», «Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров’я населення» та інших нормативно-правових актів.

Проведення такої зустрічі зі школярами спрямовано на практичне використання законодавства про захист прав споживачів у повсякденному житті.

 

 

Підготовлено: В. Андрусенко