Про заходи державного нагляду

 

Головне управління Держпродспоживслужби в Рівненській області повідомляє, що за січень 2021 року фахівцями служби проведено 3908  заходи державного нагляду за дотриманням суб’єктами господарювання санітарного законодавства.

В 929 випадках виявлені порушення, на усунення яких власникам вручено 924 приписи, направлено 127 інформацій в органи влади та 114  інформації в правоохоронні органи. В 127 випадках винні особи притягнені до адміністративної відповідальності в вигляді штрафу.

Питання діяльності служби з державного нагляду за дотриманням суб’єктами господарювання санітарного законодавства були висвітлені в телевізійній передачі «Без цензури» на телеканалі Рівне-1.

 

Головне управління Держпродспоживслужби в Рівненській області продовжує роботу по контролю за дотриманням суб’єктами господарювання обмежувальних протиепідемічних заходів, передбачених Постановою Кабінету Міністрів України  від 09.12.2020 року № 1236, та готове до діалогу та консультацій з питань дотримання протиепідемічних заходів в умовах пандемії COVID-19.