З нагоди Дня працівників ветеринарної медицини відзначили кращих фахівців

 

Напередодні професійного свята – Дня працівників ветеринарної медицини, актова зала Головного управління зібрала колег з області.

Начальник Головного управління подякував за роботу та привітав всіх зі святом: «Сердечно вітаю Вас з професійним святом. Бажаю Вам і Вашим родинам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, Божого благословення, перемоги та миру нашій Україні».

Також колектив Головного управління Держпродспоживслужби Рівненської області відвідали представники обласної влади.

До спеціалістів галузі звернувся заступник голови Рівненської обласної державної адміністрації: «Ваша праця – це внесок у безпеку харчової продукції, стабільність агросектору, а головне – у здоров’я населення. В теперішніх умовах ви продовжуєте виконувати свої завдання професійно та злагоджено».

Під час заходу працівникам вручили почесні грамоти обласної державної адміністрації та обласної ради, вітальні листівки Держпродспоживслужби.