Проведено обласний семінар з актуальних питань дотримання вимог законодавства у сфері санітарного та епідемічного благополуччя

 

28 березня 2024 року на базі Головного управління Держпродспоживслужби в Рівненській області проведено обласний семінар з актуальних питань дотримання вимог законодавства у сфері санітарного та епідемічного благополуччя.

Семінар організували начальник та спеціалісти управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства.

В семінарі прийняли участь начальники (заступники) відділів державного  нагляду за дотриманням санітарного законодавства Вараського, Дубенського, Рівненського, Сарненського районів та м. Рівне.

Під час семінару розглянуті такі питання: проведення позапланових заходів державного нагляду на підконтрольних об’єктах в умовах воєнного стану, забезпечення епідемічного розслідування випадків спалахів інфекційних хвороб, організація лабораторного контролю, порядок видачі санітарних паспортів на рентгенівські кабінети та проведення робіт з джерелами іонізуючого випромінювання. Особлива увага приділена питанню розгляду звернень громадян та погодження примірних чотирьохтижневих сезонних меню для організації харчування в закладах освіти.

За результатами семінару впроваджені нові алгоритми в роботу управлінь.