Проведено перевірку державного ринкового нагляду щодо побутових ламп неспрямованого випромінення!

 

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11 серпня 2023 року №852 “Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 13 березня 2022 р. №303 та від 3 травня 2022 р. №550” Головним управлінням Держпродспоживслужби в Рівненській області проведено державний ринковий нагляд щодо побутових ламп неспрямованого випромінення.

За результатами перевірки характеристик продукції побутових ламп, Головним управлінням прийнято 8 рішень про вжиття обмежувальних (корегувальних) заходів, які містять вимоги до розповсюджувачів та виробників щодо приведення продукції у відповідність до встановлених вимог.    Наголошуємо, що побутові лампи неспрямованого випромінювання, які вводяться в обіг та/або експлуатацію повинні відповідати вимогам Технічного регламенту щодо вимог до екодизайну для побутових ламп неспрямованого випромінення, затвердженого постановою КМУ №734 від 14 серпня 2019 р. та Технічного регламенту щодо встановлення системи для визначення вимог з екодизайну енергоспоживчих продуктів, затвердженого постановою КМУ №804 від 03 жовтня 2018 р.

Зазначаємо, якщо Вам необхідно отримати консультацію щодо дії Закону України «Про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції» та щодо інших питань сфери захисту прав споживачів, Ви можете звернутися до  управління захисту прав споживачів та контролю за регульованими цінами Головного управління Держпродспоживслужби в Рівненській області за адресою м. Рівне, вул. Поповича, 65А (зупинка громадського транспорту «Боярка», телефон: 62-85-72, 63-15-55.