19 листопада – День працівників сільського господарства

 

Україна – потужна аграрна держава і сільське господарство для нас є однією із пріоритетних галузей розвитку економіки. Завдяки щоденній праці наших аграріїв забезпечується продовольча безпека не тільки нашої країни, але й усього світу.

В третю неділю листопада українці традиційно відзначають День ПРАЦІВНИКІВ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА. Це професійне свято було засноване 7 жовтня 1993 року Указом Президента України на підтримку ініціативи працівників агропромислового комплексу України.

Особливу шану висловлюємо героїзму і відданій праці аграріїв в складних умовах сьогодення, спричинених збройною агресією рф. Заміновані поля, тисячі знищених та пошкоджених об’єктів інфраструктури і одиниць сільськогосподарської техніки – в таких умовах, ще й під ворожими обстрілами, аграрії щодня продовжують сіяти і збирати урожай та дбати про тварин.

Окремо варто висловити вдячність всім аграріям, які нині зі зброєю в руках боронять рідну землю від ворога! Низький Вам уклін та Божого благословення!

Ми цінуємо внесок кожного і кожної та безмежно вдячні працівникам сільського господарства за щоденну працю й наполегливість, які шанують не лише українці, але й весь світ!

Разом – до Перемоги. Слава Україні!