Форум по тваринництву «ФЕРМИ ПЕРЕМОГИ 2023»

 

12 вересня 2023 року Рівненською обласною військовою адміністрацією, Агенцією регіонального розвитку Рівненської області, Асоціацією виробників молока та Програмою розвитку ООН в Україні у рамках проекту «Підтримка інклюзивного економічного розвитку шляхом поєднання просування експорту з регіональним розвитком та Цілями сталого розвитку», за підтримки проекту міжнародної співпраці ReACT4UA, який фінансується урядом Німеччини і реалізується  німецькою федеральною компанією Deutche Gesellschaft fur Internationale Zusammenarbeit, проведено форум по тваринництву «ФЕРМИ ПЕРЕМОГИ 2023».

Метою проведення форуму є сприяння налагодження конструктивного діалогу між владою, бізнесом та громадськістю щодо створення сприятливих умов для аграрного і сільського розвитку, залучення інвестицій в агропромисловий комплекс, розвиток експортного потенціалу агропродукції та перспективи розширення експортного потенціалу місцевих виробників.

Головне управління Держпродспоживслужби в Рівненській області представляв перший заступник начальника Олександр Костюк. Він прийняв участь у третій панельній сесії під назвою: «Нові виклики і нові можливості експорту та переробки тваринницької продукції» з доповіддю про основні вимоги до експорту продукції тваринництва.

На форумі обговорили теми, які стосувалися конкурентоспроможного молочного скотарства, енергоефективності та енергобезпеки в тваринництві, а також нові виклики, можливості експорту та переробки продукції.