Сигналізаційне повідомлення про шкодочинність попелиць

 

Під час фітосанітарного моніторингу зернових, технічних, бобових, овочевих та плодових та декоративних культур відмічено зростання чисельності і шкідливості попелиць різних видів. Ці сисні шкідники проколюють покриви рослин і висмоктують сік. В місцях масових укусів тканини деформуються, а потім відмирають. Попелиці висмоктують з рослини набагато більше соку, ніж їм необхідно для підтримки життєвих сил. Надлишок вологи і вуглеводів (цукру) виводяться назовні неперетравленими у вигляді цукристих липких виділень, які покривають рослину і погіршують її дихання. Вони є добрим субстратом для розвитку різних грибків.

Перед прийняттям рішення щодо захисту рослин необхідно обстежити посіви та для попередження втрат врожаю за чисельності:
– 5-10 попелиць на колос при заселенні 50% колосся;
– 20% заселених рослин кукурудзи в період вегетації;
– 12% заселених рослин цукрових буряків і картоплі;
– 20% заселених рослин соняшнику;
– 5-10% заселених рослин капусти на початку формування качана;
– 10-15% заселених листків яблуні;

Площі обробляють одним з зареєстрованих інсектицидів внесених до «Переліку пестицидів і агрохімікатів дозволених до використання в Україні».

Обробки необхідно проводити в тиху безвітряну погоду в ранішні та вечірні години. При роботі з засобами захисту рослин слід дотримуватись загальноприйнятих санітарних правил ДСП 8.8.1.2.001-98 та правил особистої гігієни.