Державний контроль за ціноутворенням

 

Головне управління Держпродспоживслужби в Рівненській області систематично здійснює цінові спостереження та контроль за дотриманням суб’єктами господарювання порядку формування, встановлення та застосування цін під час роздрібної реалізації товарів, що мають істотну соціальну значущість.

Так, за результатами заходів моніторингу та контролю щодо дотримання суб’єктами господарювання державної дисципліни цін, досліджено реалізаційні ціни на соціально значущі товари та встановлено не дотримання суб’єктами господарювання порядку декларування зміни роздрібних цін у випадку їх зростання на 5% та більше.

До суб’єктів господарювання вжито заходів реагування, визначених Законом України «Про ціни і цінотворення».

Нагадуємо, у випадку виявлення порушень законних прав та інтересів споживачів та виявлення завищення рівня цін на соціально значущі товари , Ви маєте право звернутись до Головного управління Держпродспоживслужби в Рівненській області із письмовою скаргою за адресою : м. Рівне. вул. Малорівненська. 91 та на електронну адресу vetmed@rivneprod.gov.ua. На підставі письмових звернень будуть проведені заходи контролю для встановлення фактів наявності/відсутності порушень державної дисципліни цін та, у випадку виявлення порушень, винних осіб буде притягнуто до відповідальності.