Візит т.в.о. голови Держпродспоживслужби на Рівненщину

 

1 липня Рівненщину, в рамках робочого візиту, відвідав т.в.о. голови Держпродспоживслужби Анатолій Вовнюк. В ході візиту відбулась зустріч з головою Рівненської військової адміністрації Віталієм Ковалем та начальником Головного управління Держпродспоживслужби в Рівненській області Володимиром Лазарчуком. Голова адміністрації відмітив злагоджені дії між Держпродспоживслужбою та органами державної влади в умовах воєнного стану. Також була дана висока оцінка професіоналізму працівників служби, їх вмінню реагувати на виклики сьогодення.
На зустрічі з колективом Головного управління Анатолій Вовнюк подякував працівникам за віддану роботу у цей не простий час, а також окреслив основні вимоги, які стоять перед службою. А саме, допомога бізнесу у відновленні та налагодженні експортної діяльності, з метою зайняття домінуючої позиції на світових ринках. Важливим є контроль за санітарно-епідеміологічним благополуччям населення, безпечність харчових продуктів, епізоотична ситуація в області, фітосанітарна безпека, контроль за встановленням суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі цін на соціально значущі товари та інші.
На завершення зустрічі Анатолій Вовнюк побажав працівникам управління успіхів у роботі та віри у нашу швидку перемогу над ворогом.