Повідомлення системи RАSFF від 02 грудня 2021 року № 2021.3230-fup 4

 

Головне управління Держпродспоживслужби в Рівненській області інформує про надходження інформаційного повідомлення системи RАSFF від 02 грудня 2021 року № 2021.3230-fup 4 стосовно несанкціонованого використання бамбука в меланіновому посуді, що експортувався з Китаю (виробник: BRIGHTMAN INDUSTRIAL, Ningbo) через Францію (імпортер: Moulin Roty, Nort sur Erdre) до України.

Попереджаємо операторів ринку, які використовують у виробництві та/ або здійснюють обіг вищезазначеної продукції, про необхідність вилучити її з виробництва та /або обігу та у строк не більше двох робочих днів письмово інформувати про виявлену невідповідність Головне управління Держпродспоживслужби в Рівненській області, що передбачено частиною 3 статті 20 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів».

Шановні споживачі! У разі виявлення вказаного харчового продукту, повідомляйте Головне управління Держпродспоживслужби в Рівненській області за тел.: (0362) 63-36-30 або територіальні структурні підрозділи Головного управління.