17.09.2021 у м.Рівне відбулась виїзна колегія Держпродспоживслужби

 

Діджиталізація процесів, протидія поширенню COVID-19, моніторинг ситуації з захворюванням на грип птиці, впровадження реформи шкільного харчування — серед пріоритетів роботи Держпродспоживслужби на найближчий період. Про це розповіла Голова Держпродспоживслужби Владислава Магалецька під час виїзної колегії у місті Рівне.

«Наше завдання — збільшення ефективності роботи Держпродспоживслужби по всім напрямкам, діджиталізація процесів та перетворення Служби на сервіс», – підкреслила Владислава Магалецька.

Серед пріоритетів роботи на найближчий період — контроль дотримання протиепідемічних заходів для протидії поширенню COVID-19. Ще один важливий напрямок роботи — контроль ситуації з грипом птиці (моніторинг та оперативне реагування), оскільки незабаром очікується осінній переліт дикої птиці.

Посилену увагу приділено впровадженню реформи шкільного харчування та дотримання нових норм.

«Питання безпеки шкільного харчування перебуває на контролі в Офісі Президента та особисто у Першої леді України Олени Зеленської. У межах Національної стратегії розбудови безпечного і здорового освітнього середовища в Україні стартував цикл тематичних форумів щодо реформи шкільного харчування. Найближчий відбудеться у Дніпрі. Прошу детально проаналізувати проблемні питання по кожній школі в області – щодо впровадження нових норм харчування, публічних закупівель, переобладнання харчоблоків», – звернулася Владислава Магалецька до присутніх.

 

Крім того, серед пріоритетів названо захист прав споживачів, зменшення кількості нотифікацій і забезпечення експорту українських продуктів, трансформація Держпродспоживслужби на сучасний, прозорий та зручний сервіс, що стоятиме на захисті як держави, так і бізнесу та кожного споживача.