Відбувся навчальний семінар з керівниками та спеціалістами територіальних громад області

 

На виконання Програми інформаційно-освітньої обізнаності та співпраці Головного управління Держпродспоживслужби та територіальних громад Рівненської області на 2021 рік, погодженої обласною державною адміністрацією, 25 травня 2021 року  відбувся навчальний семінар в онлайн-режимі з керівниками та спеціалістами територіальних громад області.

Учасників семінару ознайомили з структурою та напрямками діяльності Головного управління Держпродспоживслужби. І більш предметно розглядались питання роботи в сфері безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини, а саме, проведення профілактичних міроприємств і надання лікувальної допомоги тваринам, процедури реєстрації бджолопасік і дії при встановлені факту отруєння бджіл, вимоги до організації дитячого харчування в закладах освіти та роз’яснення вимог законодавства про безпечність та окремі показники якості харчових продуктів.

Також було опрацьовано питання організації роботи дитячих таборів відпочинку при шкільних закладах, доведено основні вимоги для їх відкриття і безпечної роботи.

На всі питання, які поступали від територіальних громад, були надані вичерпні відповіді.

Подібні зустрічі в онлайн-режимі  будуть проводитись і надалі, на яких будуть розглянуті питання дотримання санітарного законодавства, фітосанітарної безпеки, карантину рослин, захисту споживачів, дотримання вимог при встановленні тарифів на комунальні послуги, реєстрації сільськогосподарської техніки та висвітлюватись інші питання, які будуть підніматись територіальними громадами, якщо вони відносяться до компетенції Держпродспоживслужби.