Запрошуємо на вебінар «Загальні принципи та вимоги у процесі виробництва, розповсюдження та споживання реклами»

 

12 травня 2021 року відбудеться  вебінар на тему: «Загальні принципи та вимоги у процесі виробництва, розповсюдження та споживання реклами».

Початок проведення семінару: 11.00 год.

Місце проведення: платформа ZOOM.

https://zoom.us/j/9464718740?pwd=R2VaMW1zMlczSnRQdjc0b2FSVGhkUT09

Ідентификатор конференції: 946 471 8740
Код доступу: 2A8dmg

Мета заходу: ознайомлення зацікавлених осіб з питаннями вимог Закону України «Про рекламу» щодо питань виготовлення, розміщення та розповсюдження реклами, вимог до змісту реклами та питання відповідальності за порушення законодавства про рекламу.

Регламент заходу:

11.00-11.15 – ознайомлення з роботою відділу контролю за рекламою, дотриманням антитютюнового законодавства та пробірного контролю управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Рівненській області,

11.15-11.45 практика здійснення досліджень інформації, яка розповюджується в змісті реклами.

11.45-12.15- запитання та відповіді.

Розглядатимуться питання:

  1. Загальні вимоги Закону України «Про рекламу» до реклами.
  2. Принципи реклами.
  3. Ідентифікація реклами.
  4. Особливості рекламування деяких видів товару.
  5. Відповідальність за порушення законодавства про рекламу.

В семінарі братимуть участь: начальник управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Рівненській області Фесянов П. О.; начальник відділу контролю за рекламою, дотриманням антитютюнового законодавства та пробірного контролю управління захисту споживачів Головного управління  Держпродспоживслужби в Рівненській області Рачинський В. Б.; спеціалісти відділу контролю за рекламою, дотриманням антитютюнового законодавства та пробірного контролю управління захисту споживачів Головного управління  Держпродспоживслужби в Рівненській області

Контактна особа: Рачинський Володимир Борисович- начальник відділу контролю за рекламою, дотриманням антитютюнового законодавства та пробірного контролю управління захисту споживачів тел. (0362) 62-85-72.