Інформація ринкового та метрологічного нагляду про проведену роботу за 1 квартал 2021 року

 

У 1 кварталі 2021 року спеціалістами управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Рівненській області на виконання плану роботи проведено 7 виїзних перевірок характеристик продукції щодо дотримання вимог законодавства про державний ринковий нагляд у розповсюджувачів продукції. Проведеними плановими перевірками встановлені порушення законодавства про державний ринковий нагляд у 7 суб’єктів господарювання

Крім того, проведено 3 перевірки стану виконання рішень про вжиття обмежувальних (корегувальних) заходів, 3 позапланові перевірки характеристик продукції у розповсюджувачів.

За 1 квартал 2021 року винесено 30 рішень про вжиття обмежувальних (корегувальних) заходів, а саме: 10 рішень про вжиття обмежувальних (корегувальних) заходів щодо обмеження надання продукції на ринку шляхом тимчасової заборони продукції на ринку, 10 рішень про вжиття обмежувальних (корегувальних) заходів щодо обмеження надання продукції на ринку шляхом приведення продукції у відповідність, 10 рішень про вжиття обмежувальних (корегувальних) заходів щодо обмеження надання продукції на ринку шляхом усунення формальної невідповідності.

У спеціалістів відділу ринкового та метрологічного нагляду управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Рівненській області  на постійному контролі розповсюдження на території Рівненської області та м. Рівне продукції зазначеної у дорученнях Державної  служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, а саме: подовжувачі на котушці, електрочайники та конструктори в складі яких є деталі, зокрема магнітні елементи невеликих розмірів, які не відповідають встановленим вимогам та можуть завдати шкоди суспільним інтересам.

При виявлені такої продукції буде проведений відбір зразків на дослідження щодо вимог Технічних регламентів та інших нормативних документів та вжиті всі відповідні заходи