ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ

 

Головне управління Держпродспорживслужби в Рівненській області доводить до відома суб’єктів господарювання, що в Постанову КМУ від 22 липня 2020 р. №641 внесені наступні зміни:

на період з 00 годин 00 хвилин суботи до 00 годин 00 хвилин понеділка на території України з 14 листопада 2020 р. до 30 листопада 2020 р ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ:

  1. Приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері громадського харчування (барів, ресторанів, кафе тощо), крім діяльності з надання послуг громадського харчування із здійсненням адресної доставки замовлень та замовлень на винос.
  2. Приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері торгового і побутового обслуговування населення, крім:
    • торгівлі продуктами харчування на торговельних площах, не менше 60 відсотків яких призначено для торгівлі продуктами харчування, пальним, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, ветеринарними препаратами, кормами;
    • торговельної діяльності із здійсненням адресної доставки замовлень.

Тому наголошуємо, що торгівля у вихідні дні непродовольчими товарами заборонена,  а продуктовим ринкам дозволено працювати лише в частині продажу продуктів харчування, ветеринарними препаратами, кормами.

Для моніторингу виконання вимог Постанови,  14 та 15 листопада 2020 року в Головному управлінні Держпродспоживслужби в Рівненській області сформовані мобільні групи, які перевірятимуть дотримання карантинних вимог суб’єктами господарювання.