Держпродспоживслужба масово проводить перевірки суб’єктів господарювання по питаннях дотримання протиепідемічних вимог

 

Головне управління Держпродспоживслужби в Рівненській області повідомляє, що за період із 22 червня по 29 червня включно проведено 1465 моніторингових відвідувань місць масового перебування людей, зокрема:

  • 277 закладів громадського харчування,
  • 742 об’єкти торгівлі,
  • 52 агропродовольчих ринків,
  • 335 об’єктів торгівлі непродовольчими товарами,
  • 59 пунктів проведення тестування ЗНО.

По виявлених порушеннях складено 20 протоколів, надано приписи керівникам закладів, проінформовано правоохоронні заклади.

Перевірки закладів будуть продовжуватися. Надалі перевірятимуться заклади із масовим перебуванням людей, місця торгівлі, заклади побутового обслуговування населення (перукарні, салони краси), заклади готельно-ресторанного обслуговування.

Держпродспоживслужба звертає увагу суб’єктів господарювання на неухильне дотримання працівниками та відвідувачами закладів вимог постанов Головного державного санітарного лікаря України щодо організації протиепідемічних вимог на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби. Керівник закладу господарювання несе відповідальність за дотримання умов щодо збереження власного здоров’я та здоров’я своїх працівників і відвідувачів.

У разі повторного виявлення порушень протиепідемічних вимог, буде виноситись питання на засідання комісії з ТЕБ та НС про припинення роботи закладів.