Про роботу управління

 

На виконання  рішення Ради національної безпеки і оборони України від 13 березня 2020 року  «Про невідкладні заходи щодо забезпечення національної безпеки в умовах спалаху гострої респіраторної хвороби COVID -19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV -2», введеного в дію Указом Президента України від 13.03.2020№ 87/2020, Головним управління Держпродспоживлужби в Рівненській області посилений нагляд за станом об’єктів водопостачання та водовідведення.

Так, за період з 16.03.2020  03.04.2020 року спеціалістами управління проведено 48 обстежень об’єктів водопостачання  та 12 об’єктів водовідведення.  В 41 випадку на об’єктах водопостачання та в 3 випадках  на об’єктах водовідведення виявлено різного характеру недоліки та порушення. За результатами  обстежень, з метою усунення недоліків, на адресу суб’єктів господарювання надіслані відповідні приписи, документи розпорядчого характеру.

Під час зазначених обстежень адміністрації підприємств проводиться роз’яснювальна робота щодо необхідності забезпечення проведення посиленого контролю за станом роботи об’єктів водопостачання та водовідведення.

Вказані заходи передбачено проводити й надалі.