До уваги виробників насіння та садивного матеріалу!

 

До 1 березня 2020 року Головне управління Держпродспоживслужби в Рівненській області приймає від суб’єктів насінництва та розсадництва, які планують вирощувати насіння в 2020 році, план-схеми розташування насіннєвих посівів перехреснозапильних культур .

Cуб’єкти насінництва та розсадництва мають право на перевагу при розташуванні насіннєвих посівів сортів рослин (клонів, ліній, гібридів першого покоління) перехреснозапильних культур перед іншими суб’єктами господарювання, що здійснюють товарне сільськогосподарське виробництво.

Під правом на перевагу при розташуванні насіннєвих посівів розуміють, що в разі подання суб’єктом насінництва та розсадництва плану-схеми розташування насіннєвих посівів перехреснозапильних рослин до відповідного територіального органу Держпродспоживслужби, інші суб’єкти господарювання не мають права розміщувати посіви споріднених перехреснозапильних рослин на відстані в межах норм просторової ізоляції.

Суб’єкт насінництва та розсадництва, від якого план-схема надійшла першою, має право на перевагу при розташуванні насіннєвих посівів.

 

За довідками звертайтеся у відділ нагляду в насінництві та розсадництві управління фітосанітарної безпеки ГУ Держпродспоживслужби в Рівненській обл.