Допуск на роботу з пестицидами та агрохімікатами

 

Управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби у Рівненській області продовжує проводити навчання з зацікавленими особами для отримання допусків та посвідчень на право здійснення робіт з пестицидами та агрохімікатами.

При проведенні навчань наголошується на дотриманні та виконанні вимог Законів України «Захист рослин», «Про пестициди і агрохімікати», «Про бджільництво», «Про охорону навколишнього природного середовища», Державних санітарних правил транспортування, зберігання та застосування пестицидів у народному господарстві та інших нормативно-правових актів.

Для отримання допуску(посвідчення) на право роботи з пестицидами і агрохімікатами особа (організації, установи всіх форм власності та фізичні особи-підприємці) повинна подати до ГУ Держпродспоживслужби в Рівненській області заяву з наступними підтверджуючими документами:

  • Копію медичної книжки з висновком медичної комісії про відсутність протипоказань за станом здоров’я, згідно  форми , що визначена постановою КМУ України № 746 від 18 вересня 1995 року.
  • Копію документу, що підтверджує місце роботи та посаду особи (трудова угода, наказ на призначення, свідоцтво підприємця, інше).

Особі повідомляється про дату та час проходження навчання спеціальної підготовки з питань безпечного виконання роботи з пестицидами і агрохімікатами

Після проведеного навчання, особи складають іспит, за результатами якого видається посвідчення про проходження спеціальної підготовки з питань безпечного виконання роботи з пестицидами і агрохімікатами.

Даний захід проводиться БЕЗКОШТОВНО відповідно до терміну дії медичної книжки!!!!!

До виконання роботи з пестицидами і агрохімікатами не допускаються особи віком до 18 років, вагітні жінки, жінки, що годують дітей, особи, які мають протипоказання за станом здоров’я, а також особи, зазначені у переліку важких робіт та робіт із шкідливими і небезпечними умовами праці, на яких забороняється застосування праці жінок, визначеному МОЗ.

Для більш детального ознайомлення про отримання допуску (посвідчення) необхідно звернутися до відділу контролю за обігом засобів захисту рослин управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Рівненській області за телефоном (0362) 46-01-66 за адресою м. Рівне, вул. Гагаріна,39