Проведено семінар для споживачів

 

06 листопада 2019 року у приміщенні актової зали «Майстерня міста», що знаходиться за адресою м.Рівне, вул. Лермонтова, 6, Управлінням захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Рівненській області  проведено семінар для споживачів, представників громадських об’єднань споживачів та суб’єктів господарювання.

На заході спеціалістами управління захисту споживачів були висвітлені питання основних статей законодавства України про захист прав споживачів під час придбавання продукції, надання різного роду послуг.

Окрім того, роз’яснено права споживачів у разі укладання договору поза торговельним або офісним приміщенням та права споживачів, які мають намір придбати товар через мережу інтернет-магазинів.

Після проведення лекції, спеціалісти управління надали відповіді присутнім на поставлені питання  щодо захисту їх прав у відповідності до вимог нормативно-правових актів, що регулюють діяльність у сфері захисту прав споживачів.

Захід було спрямовано на розвиток правових знань та свідоме застосування правових норм у повсякденному житті людини, поглибленню правової культури громадян та суб’єктів господарювання.