Підведені підсумки роботи Держпродспоживслужби в Рівненській області за 9 місяців 2019 року

 

01 листопада 2019 року проведена колегія Головного управління Держпродспоживслужби в Рівненській області по підсумках роботи служби за 9 місяців 2019 року.

В роботі колегії прийняли участь члени колегії:

  • начальники управлінь та відділів структурних підрозділів Головного управління Держпродспоживслужби в Рівненській області,
  • начальники районних, Рівненського міського та Дубенського міськрайонного управлінь,
  • начальники відділів державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства,
  • начальники обласної, районних та Рівненської міської лікарень ветеринарної медицини,
  • директори Рівненської регіональної та міжрайонних державних лабораторій ветеринарної медицини.

На колегії були заслухані доповіді щодо роботи у таких сферах діяльності служби: безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини, лабораторної діагностики, фітосанітарної безпеки, державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства, захисту споживачів, фінансово-господарської діяльності, правового та організаційного забезпечення.

 

Окремим питанням розглянуто рішення колегії Держпродспоживслужби України «Про підсумки роботи Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів за 9 місяців 2019 року та завдання на ІV квартал 2019 року», яка відбулася 11 жовтня 2019 року.

Роботу структурних підрозділів Держпродспоживслужби та установ, які відносяться до сфери її управління, за 9 місяців 2019 року визнано задовільною.

Колегією схвалено рішення, яке доведено відповідним підрозділам до виконання.