Результати проведеної роботи з державного ринкового нагляду за 9 місяців  2019 року

 

За 9 місяців 2019 року спеціалістами управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Рівненській області на виконання плану роботи проведено 28 виїзних перевірок характеристик продукції щодо дотримання вимог законодавства про державний ринковий нагляд у розповсюджувачів продукції. Проведеними плановими перевірками встановлені порушення законодавства про державний ринковий нагляд у 21 суб’єкта господарювання.

Крім того, проведено 13 перевірок стану виконання рішень про вжиття обмежувальних (корегувальних) заходів, 7 позапланових перевірок характеристик продукції у розповсюджувачів та 2 у виробників.

Під час проведення перевірок характеристик продукції перевірено товарів на суму 669,088 тис. грн., з них забраковано та тимчасово обмежено реалізацію товарів, які не відповідають встановленим вимогам технічних регламентів та інших нормативних документів на суму 61,388 тис. грн.

За 9 місяців 2019 року винесено 109 рішень про вжиття обмежувальних (корегувальних) заходів, а саме: 39 рішень про вжиття обмежувальних (корегувальних) заходів щодо обмеження надання продукції на ринку шляхом тимчасової заборони продукції на ринку, 27 рішень про вжиття обмежувальних (корегувальних) заходів щодо обмеження надання продукції на ринку шляхом приведення продукції у відповідність, 39 рішень про вжиття обмежувальних (корегувальних) заходів щодо обмеження надання продукції на ринку шляхом усунення формальної невідповідності та 4 рішення про вжиття обмежувальних (корегувальних) заходів щодо заборони надання продукції на ринку.