Результати роботи відділу ринкового та метрологічного нагляду за 3 квартал 2018 року  

 

У 3 кварталі 2018 року спеціалістами управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Рівненській області на виконання плану роботи проведено 16 виїзних перевірок характеристик продукції щодо дотримання вимог законодавства про державний ринковий нагляд у розповсюджувачів продукції. Проведеними плановими перевірками встановлені порушення законодавства про державний ринковий нагляд у 14 суб’єктів господарювання.

Крім того, проведено 2 позапланові перевірки характеристик продукції у розповсюджувачів та 4 перевірки стану виконання рішень про вжиття обмежувальних (корегувальних) заходів.

Під час проведення перевірок характеристик продукції перевірено товарів на суму 149,43 тис. грн., з них забраковано та тимчасово обмежено реалізацію товарів, які не відповідають встановленим вимогам технічних регламентів та інших нормативних документів на суму 30,74 тис. грн.

За порушення вимог статті 44 Закону України «Про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції» складено 7  протоколів та винесено 7 постанов, сума застосованих штрафів до суб’єктів господарювання становить 22,525 тис. грн.

Крім того, за порушення вимог ст. 11, ст.15 Закону України «Про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції», ст. 188-37 Кодексу України про адміністративні правопорушення (за створення перешкоди) складено 1 адміністративний протокол, сума штрафу становить 0,340 грн.

За 3 квартал 2018 року винесено 20 рішень про вжиття обмежувальних (корегувальних) заходів щодо обмеження надання продукції на ринку шляхом тимчасової заборони продукції на ринку, 14 рішень про вжиття обмежувальних (корегувальних) заходів щодо обмеження надання продукції на ринку шляхом приведення продукції у відповідність, 15 рішень про вжиття обмежувальних (корегувальних) заходів щодо обмеження надання продукції на ринку шляхом усунення формальної невідповідності, 1 рішення  про вжиття обмежувальних (корегувальних) заходів шляхом вилучення продукції з обігу, 1 рішення про вжиття обмежувальних (корегувальних) заходів шляхом заборони надання продукції на ринку.