Про спалах кишкової інфекції в с. Чудель Сарненського району Рівненської області

 

Головне управління Держпродспоживслужби в Рівненській області повідомляє, що станом на 08.05.2018 року з приводу харчового отруєння в Сарненській центральній районній лікарні лікується 4 дітей , 3 з яких відвідуювали ДНЗ «Казка» с. Чудель Сарненського району Рівненської області і сестричка однієї з захворівших, яка не відвідує дитячий заклад. Ще одна дитина лікується амбулаторно.

Держпродспоживслужбою проведено санітарно-епідеміологічне обстеження ДНЗ, під час якого було обстежено персонал, забрано проби харчових продуктів, змивів, питної води для лабораторних досліджень. Припинено роботу ДНЗ.

08.05.2018 року в Сарненському районі проведено засідання комісії з ТЕБ та НС.

Про причину отруєння дітей, джерело та фактори передачі інфекції стане відомо після того, як буде отримано результати лабораторних досліджень.

Держпродспоживслужбою Рівненської області продовжується робота щодо локалізації та ліквідації спалаху кишкової інфекції в ДНЗ «Казка», с. Чудель Сарненського району Рівненської області.

 

Ю.Ромець

Заступник начальника управління – начальник  відділу санітарно – епідеміологічного нагляду та організації розслідування спалахів   управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства