До відома керівників навчальних закладів, що здійснюють підготовку трактористів-машиністів на території Рівненської області

 

Головне управління Держпродспоживслужби повідомляє, що відповідно до вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 02.04.1994 року №217 «Про затвердження Положення про порядок видачі посвідчень тракториста-машиніста» навчальні заклади, які займаються професійною підготовкою, перепідготовкою і підвищенням кваліфікації трактористів-машиністів повинні бути зареєстровані за місцем їх знаходження.

 

Чисельність навчальних груп з професійної підготовки, перепідготовки і підвищення кваліфікації трактористів-машиністів повинна становити не більше 30 осіб. Навчальні заклади не пізніш як через 15 днів після початку занять зобов’язані зареєструвати кожну навчальну групу.

 

Реєстрація навчальних груп проводиться в Головному управлінні Держпродспоживслужби в Рівненській області за адресою:

33025, м.Рівне, вул.Малорівненська,91,   тел..(0362)63-36-30,   e‑mail:vetmed@rivneprod.gov.ua.

Всі листи з списками осіб, які проходять професійну підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації направляються на ім’я начальника Головного управління Держпродспоживслужби в Рівненській області – Лазарчука Володимира Степановича.

 

В разі порушення термінів реєстрації навчальних груп в 2018 році, реєстрація та атестація даних навчальних груп проводитися не буде. Просимо чітко дотримуватися зазначених термінів