Планова перевірка характеристик продукції за видом продукції – дитячі іграшки

 

Відділом ринкового та метрологічного нагляду управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Рівненській області відповідно до секторального плану на 2017 рік проведена планова перевірка характеристик продукції у суб’єкта господарювання, що здійснює продаж дитячого взуття у м. Рівне.

В ході перевірки встановлений факт введення в обіг нехарчової продукції – взуття дитяче для хлопчика розмір 32 та розмір 34 ТМ «Kimbo-o», артикул В-122-15, яке не відповідає встановленим вимогам Технічного регламенту маркування матеріалів, що використовуються для виготовлення основних складових взуття, яке надходить для продажу – без зазначення на маркуванні інформації з використанням піктограм або текстових позначень щодо трьох складових взуття, та інформації про матеріал з якого виготовлено взуття, інформація не зазначена на жодній півпарі з пари взуття; без зазначення на продукції або її упаковці найменування та місцезнаходження виробника, що не відповідає вимогам п.7, п.8, п.9, п.11, п. 12, п. 13, п.14 Технічного регламенту маркування матеріалів, що використовуються для виготовлення основних складових взуття, яке надходить для продажу затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України №632 від 09.06.2011, п.1 ч.1 ст.8  Закону України «Про загальну безпечність нехарчової продукції» та за що передбачена відповідальність відповідно до п.2 ч.2 ст.44 Закону України «Про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції».

Відповідно до вимог законодавства про державний ринковий нагляд суб’єкту господарювання, що ввів в обіг дитяче взуття, яке не відповідає вимогам технічного регламенту, видано рішення про вжиття обмежувальних (корегувальних) заходів – заборона надання продукції на ринку.

Крім того, за порушення законодавства про  державний ринковий до суб’єкта господарювання застосована штрафна санкція в сумі 8500 грн.

Суб’єкт господарювання у встановлений термін виконав рішення про вжиття обмежувальних (корегувальних) заходів,  штраф сплачений до державного бюджету України  в повному обсязі.