Внутрішні канали повідомлення про корупцію
Особи яким стало відомо про корупційні, пов’язані з корупцією правопорушення або інші порушення Закону України «Про запобігання корупції» можуть повідомити про корупцію за допомогою таких внутрішніх каналів повідомлень:
Письмово:
- поштою за адресою: 33025, м. Рівне, вул. Малорівненська, 91 (у разі направлення повідомлення поштою, у ньому слід робити позначку такого змісту: «Про корупцію»)
- через скриньку для повідомлень про корупцію, яку розташовано на першому поверсі в приміщенні Головного управління за адресою: вул. Малорівненська, 91 м. Рівне
- засобами електронного зв’язку – на електронну пошту Відповідальної особи з питань запобігання корупції : anticorruption@rivneprod.gov.ua
- Через Єдиний портал повідомлень викривачів (URL: https://whistleblowers.nazk.gov.ua/#/)
Усно:
- засобами телефонного зв’язку за допомогою спеціальної телефонної лінії +38 (0362) 63-36-30
- під час спілкування з уповноваженою особою, за адресою: 33025, м. Рівне, вул. Малорівненська, 91. Робочий час: пн-чт 8:00 – 17:00, пт 8:00 – 15:45.
ВАЖЛИВО!
Повідомлення про корупцію повинні містити фактичні дані про корупційне, пов’язане з корупцією або інше порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції», які можуть бути перевірені.
Фактичні дані – це відомості про обставини правопорушення, місце і час його вчинення, особу, яка вчинила правопорушення, тощо.
Інформація про порядок та строки розгляду повідомлення про корупцію
Повідомлення про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень ЗУ «Про запобігання корупції», яке викривач здійснив через зовнішні або внутрішні канали повідомлення вноситься до Єдиного порталу викривачів та підлягає попередньому розгляду уповноваженою особою у строк не більше 10 робочих днів з дня внесення цієї інформації до Єдиного порталу повідомлень викривачів.
У разі якщо під час попереднього розгляду повідомлення встановлено, що воно не відповідає вимогам ЗУ «про запобігання корупції», його подальший розгляд здійснюється у порядку, визначеному для розгляду звернень громадян, про що інформується особа, яка здійснила повідомлення.
У разі якщо під час попереднього розгляду повідомлення встановлено, що воно не належить до компетенції Головного управління Держпродспоживслужби в Рівненській області, подальший розгляд такого повідомлення припиняється, про що інформується особа, яка здійснила повідомлення, з одночасним роз’ясненням щодо компетенції органу або юридичної особи, уповноважених на здійснення розгляду чи розслідування фактів, викладених у повідомленні.
У разі якщо наведена у повідомленні інформація стосується уповноваженої особи органу або юридичної особи, до якого (якої) надійшло таке повідомлення, порядок розгляду такого повідомлення визначається керівником відповідного органу або юридичної особи.
У разі якщо наведена у повідомленні інформація стосується керівника органу або юридичної особи, до якого (якої) воно надійшло, таке повідомлення у триденний строк надсилається суб’єкту, уповноваженому здійснювати розгляд чи розслідування фактів, викладених у повідомленні, про що інформується особа, яка здійснила повідомлення.
У разі якщо за результатами попереднього розгляду повідомлення викладена у ньому інформація підтверджується, винні особи притягаються до дисциплінарної відповідальності уповноваженим на це суб’єктом відповідного органу або юридичної особи.
У разі якщо в ході проведення попереднього розгляду виявляються ознаки корупційного правопорушення чи правопорушення, пов’язаного з корупцією, матеріали передаються відповідному спеціально уповноваженому суб’єкту у сфері протидії корупції або Державному бюро розслідувань.




