Проведено семінар щодо відбору зразків

 

Головне управління Держпродспоживслужби в Рівненській області інформує, що 31.01.2024 на платформі Zoom проведено семінар на тему «Відбір зразків в рамках заходів державного контролю та виконання планів державних моніторингів”.

В семінарі прийняли участь державні інспектори/державні ветеринарні інспектори та офіційні ветеринарні лікарі .

Під час семінару перший заступник начальника Олександр КОСТЮК ознайомив учасників  з нормативно – правовими документами щодо відбору зразків для цілей державного контролю.

Щодо порядку відбору зразків харчової продукції (сировини) для проведення лабораторних досліджень (випробувань) для цілей державного контролю доповіла начальник управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Тетяна ЛУЦКІВ.

Заступник начальника управління – начальник відділу державного контролю ознайомив слухачів з процедурою здійснення відбору зразків на виконання плану державного моніторингу залишків ветеринарних препаратів та інших забруднювачів у живих тваринах, необроблених харчових продуктах тваринного походження.

Щодо процедури проведення відбору зразків та обов’язкової інформації про відібраний зразок. Відбір зразків та змивів доповіла начальник відділу Рівненської державної регіональної лабораторії Держпродспоживслужби Марія ГОДИНА.