Участь в тренінгу

 

За підтримки Швейцарії в рамках швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України», що впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) у партнерстві із SAFOSO AG (Швейцарія) 15-19 травня 2023 року в м. Вінниця відбувся тренінг в якому прийняли участь фахівці головних управлінь Держпродспоживслужби в областях та м. Києві, а також нашої області на тему «Ризик-орієнтовне інспектування операторів ринку молока і молочних продуктів».

Під час теоретичної частини тренінгу учасники вдосконалювали свої навички в методах навчання і підвищували свій потенціал як майбутніх тренерів. Також отримали оновлені знання щодо ключових аспектів законодавства Європейського Союзу та України до безпечності та якості молока і молочних продуктів та підґрунтя для проведення ризик-орієнтованого інспектування операторів ринку молока.

Тренінг також включав в себе практичну частину — під час якої були проведенні симуляційні ризик-орієнтовні інспектування молочно-товарної ферми з виробництва молока та пункту заготівлі молока, щодо вимог безпечності та якості молока і молочних продуктів, а також учасники удосконалили навички, щодо порядку відбору зразків сирого молока відповідно до Стандартної операційної процедури щодо відбору зразків сирого молока для визначення кількості соматичних клітин та загального бактеріологічного забруднення.