ЩОДО РЕЄСТРАЦІЇ НА ПЛАТФОРМІ ДОПОМОГИ

 

Головне управління Держпродспоживслужби в Рівненській області інформує, що Держпродспоживслужбою спільно із командою Banza, за сприяння Офісу Президента України та профільних ЦОВВ, запускається централізована платформа для управління процесами отримання, надання, оформлення, розподілу і контролю за цільовим використанням гуманітарної допомоги.

Платформою передбачений автоматизований прийом та співставлення запитів та пропозицій щодо допомоги. В режимі онлайн тепер можна відслідкувати терміни та статуси виконання завдань, отримати всю необхідну аналітику для скорочення термінів доставки гуманітарних вантажів тим, хто потребує цього найбільше.

Платформа допомоги – це сучасна система, яка допоможе збільшити ефективність взаємодії ЛОДА (Львівська обласна державна адміністрація), ЦВА (цивільно-військова адміністрація), виробників та постачальників продукції із волонтерськими організаціями.

Це прискорить процес прийняття рішень, зекономить державні кошти та зробить процес прозорим.

Організації та суб’єкти господарювання області в яких є необхідність в отриманні гуманітарної допомоги можуть долучитися до Платформи допомоги за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc4zmBH2wTvJ7e6FUTPbyqnd8I7PrMYD3l-uB5HAqOoQB3eZA/viewform

Більше інформації в телеграм каналі за посиланням https://t.me/dpssgovua.