ПРОВЕДЕННО ОНЛАЙН-НАРАДУ З НАСІННИЦТВА ТА РОЗСАДНИЦТВА

 

10 листопада 2021 року відділом контролю в насінництві та розсадництві управління фітосанітарної під керівництвом заступникома начальника управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Рівненській області проведено онлайн-нараду з суб’єктами насінництва та розсадництва та представниками підприємств та організацій, які реалізують насіння і садивний матеріал, щодо  імпорту насіння та садивного матеріалу.

В нараді розглядався порядок імпорту насіння згідно ст. 20 Закону України від 26 грудня 2002 року «Про насіння та садивний матеріал» та Постанови Кабінету Міністрів України від 08 травня 2019 року № 383 «Про затвердження Порядку проведення перевірки сертифікатів та підтверджень у разі ввезення та/або вивезення насіння і садивного матеріалу, зразків насіння і садивного матеріалу, дослідних зразків сортів державним фітосанітарним інспектором під час здійснення фітосанітарного контролю».

Також спеціалістами відділу було акцентовано увагу суб’єктів господарювання на компетентних органах країн експортерів, які здійснюють видачу сертифікатів щодо якості насіння та садивного матеріалу при експортних операціях.