Про виконання Регіонального плану заходів щодо створення належних умов для безпечного та якісного харчування у закладах освіти Рівненської області на 2021 рік

 

 

На виконання Регіонального плану заходів на 2021 рік затвердженого Головою Рівненської обласної державної адміністрації 27.01.2021 № вих.-827/0/01-33/21, Головне управління Держпродспоживслужби в Рівненській області повідомляє, що забезпечується міжвідомча координація щодо створення належних умов для безпечного та якісного харчування в закладах освіти області.

Згідно Плану роботи Головного управління Держпродспоживслужби в Рівненській області та затвердженого графіку проводяться семінари-навчаня в програмному забезпеченні Zoom з операторами ринку які здійснюють постачання харчових продуктів та/або послуг з організації харчування для закладів дошкільної та загальної середньої освіти області з питань дотримання законодавтсва про безпечність та окремі показники якості харчових продуктів, впроваддження постійно діючих процедур заснованих на принципах системи аналізу небезпечних факторів та контролю у критичних точках (НАССР) та дотримання санітарного регламенту для закладів загальної середньої освіти.

На протязі 2021 року проведено 4 вебінари з операторами ринку які здійснюють постачання харчових продуктів та/або послуг з організації харчування на території Вараського, Дубенського та Рівненського районів за участю представників територіальних громад.

З початку 2021 року проведено 83 позапланових заходи державного контролю у закладах загальної середньої освіти області, розглянуто 5 звернень фізичних осіб та 1 депутатське звернення щодо порушення вимог законодавства у сфері безпечності та окремих показників якості харчових продуктів в закладах загальної середньої освіти області, за наслідками яких складено 19 приписів щодо усунення порушень вимог законодавства.

Головним державним інспектором Рівненської області прийнято Рішення про призупинення та вилучення з обігу харчових продуктів які не відповідали законодавству про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин в закладі загальної середньої освіти області, в кількості 230,912 кг, в тому числі молокопродуктів 71,5 кг.

Протягом 2021 року Головним державним інспектором Рівненської області винесено 2 постанови про притягнення операторів ринку, які надають послуги з організації харчування для 2 закладів загальної середньої освіти області до адміністративної відповідальності на загальну суму 78 тис. грн.

В закладах загальної середньої освіти області відібрано 47 зразків молочних продуктів для проведення лабораторних випробувань (досліджень) на виявлення вмісту немолочних жирів під час здійснення заходів державного контролю. Невідповідностей не виявлено.

Спеціалістами Головного управління Держпродспоживслужби в Рівненській області з початку 2021 року проведено 39 нарад та надано 643 консультації керівникам закладів дошкільної та загальної середньої освіти області з питань впровадження постійно діючих процедур заснованих на принципах системи аналізу небезпечних факторів та контролю у критичних точках (НАССР) та дотримання гігієнічних вимог до харчових продуктів.