Проведено черговий вебінар щодо організації безпечного та якісного харчування у закладах освіти

 

Головним управлінням Держпродспоживслужби в Рівненській області спільно з Управлінням освіти і науки Рівненської облдержадміністрації з метою надання роз’яснень щодо питань безпечності харчових продуктів та впровадження системи аналізу небезпечних факторів та контролю у критичних точках (НАССР), основних аспектів Санітарного регламенту закладів загальної середньої освіти 14 квітня  2021 проведено черговий онлайн  вебінар   на тему: «Організація безпечного та якісного харчування у закладах освіти».

У вебінарі прийняли участь керівники органів управління освітою територіальних громад, сіл, селищ, міст  та керівники закладів загальної середньої освіти Рівненського району.

На онлайн вебунарі було розглянуто наступні питання:

  • практичне застосування методичних настанов щодо розроблення, запровадження та використання постійно діючих процедур, які базуються на принципах системи аналізу небезпечних факторів та контролю у критичних точках в закладах освіти.
  • основні аспекти Санітарного регламенту для закладів загальної середньої освіти
  • дотримання гігієнічних вимог до харчових продуктів на всіх стадіях їх виробництва та обігу на потужностях, які надають послуги з харчування у закладах загальної середньої освіти

По закінчені вебінару організатори відповіли на запитання стосовно організації шкільного харчування.