До уваги суб’єктів господарювання

 

З 13 квітня змінюються умови двосторонньої торгівлі з країнами СНД

13 квітня 2021 року втрачає чинність укладена у межах СНД Угода про співробітництво в галузі ветеринарії, яка була підписана у 1993 році. Торгівля товарами буде здійснюватися в рамках чинного законодавства України та враховуючи вимоги країн призначення, а також міжнародні вимоги та правила.

Державною службою України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів протягом 2020-2021 років були погоджені двосторонні форми ветеринарних сертифікатів для експорту із України до Азербайджанської Республіки, Республіки Білорусь, Республіки Вірменія, Республіки Казахстан, Киргизької Республіки, Республіки Молдова, Республіки Таджикистан, Туркменістану, Республіки Узбекистан, ознайомитися з якими можна на офіційному вебпорталі Держпродспоживслужби в розділі «Міжнародне співробітництво» за посиланням: https://dpss.gov.ua/mizhnarodne-spivrobitnictv/veterinariya-ta-bezpechnist/sertifikati-na-eksport-z-ukrayini.

Продовжується робота над погодженням форм сертифікатів на експорт в Вірменію, Узбекистан, Киргизстан. Після ухвалення відповідних документів вони будуть опубліковані на вебпорталі Держпродспоживслужби https://dpss.gov.ua/.