До уваги власників домашніх тварин

 

Головне управління Держпродспоживслужби в Рівненській області повідомляє, що центром з контролю та профілактики хвороб США (CDC) українській стороні надано вимоги США для країн з високим ризиком щодо сказу, та перелік документів, якими мають супроводжуватися домашні тварини при ввезенні на територію вказаної країни.

Всі домашні тварини повинні супроводжуватися діючим сертифікатом щодо вакцинації проти сказу.

Наголошуємо, що CDC не приймає сертифікати здоров’я чи міжнародні ветеринарні сертифікати замість сертифікату щодо вакцинації проти сказу.

Дійсний сертифікат щодо вакцинації проти сказу повинен містити наступну інформацію, викладену англійською мовою (або супроводжуватись завіреним англійським перекладом): – ім’я та адреса власника; – порода, стать, дата народження (приблизний вік, якщо дата народження 2 невідома), колір, мітки та інша ідентифікаційна інформація для собаки; – дата вакцинації проти сказу та інформація про вакцину; – дата закінчення дії вакцини; – назва, номер ліцензії, адреса, підпис лікаря ветеринарної медицини, який проводив щеплення тварини.

Тваринам, які супроводжуються документами, що не відповідають вимогам CDC, буде відмовлено у в’їзді та повернуто до країни походження за рахунок імпортера.

Довідково повідомляємо, що з детальною інформацією щодо вимог CDC можна ознайомитись за посиланням: https://www.cdc.gov/importation/bringing-ananimal-into-the-united-states/vaccine-certificate.html