ВИРОБНИЧА НАРАДА 05.03.2020

 

05.03.2020 в приміщенні управління фітосанітарної безпеки за участю суб’єктів господарювання, діяльність яких пов’язана з транспортуванням, зберіганням, застосуванням та торгівлею пестицидами і агрохімікатами та суб’єктів господарювання, діяльність яких пов’язана з імпортом об’єктів регулювання, проведено виробничу нараду.

В ході заходу розглянуто основні питання щодо особливостей порядку одержання допуску (посвідчення) на право роботи пов’язаної з транспортуванням, зберіганням, застосуванням та торгівлею пестицидами і агрохімікатами (Постанова КМУ від 18.09.1995 № 746). Дискусія виникла щодо висновку медичної комісії відповідно до медичної книжки особи, яка працює з пестицидами і агрохімікатами (Додаток № 3 до Порядку одержання допуску (посвідчення) на право роботи пов’язаної з транспортуванням, зберіганням, застосуванням та торгівлею пестицидами і агрохімікатами), зокрема в частині зазначення придатності особи до роботи з пестицидами і агрохімікатами.

Також були розглянуті питання щодо сутності організації та контролю за проведенням обробки та фумігації (знезараження) об’єктів відповідно до ПКМУ від 15.11.2019 № 1177. Акцентувалась увага на проведенні знезараження об’єктів регулювання хімічним методом обробки особами, які мають дозвіл на початок виконання робіт підвищеної небезпеки та початок експлуатації (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки у випадку використання небезпечних речовин 1 або 2 класу небезпеки (в тому числі фумігації), зокрема  механізму його отримання.

Обговорювались питання здійснення фітосанітарного контролю вантажів з об’єктами регулювання при ввезенні на митну територію України, а також візуальних візуальних ознак виявлення карантинних організмів при ввезенні імпортних об’єктів регулювання.